Free shipping for all orders over $60 within Canada

Collection: Products

16 products
  • Antler Chews (S/M/L/J)
    Regular price
    from $18.99
    Sale price
    from $18.99
    Regular price
    $41.99
    Unit price
    per 
    Sold out

  • Beef Wooffles
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

  • Chicky Gizzard
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

  • Chicky Hearts
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

  • Chicky Jerky
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

  • Crispy Smelts
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

  • Cronchy Rabbit
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

  • Gift Certificate
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

  • Marrow Sticks
    Regular price
    $21.99
    Sale price
    $21.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

  • Mussel Mania
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

  • Pawsome Rabbit
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

  • Puppy Pack
    Regular price
    $22.99
    Sale price
    $22.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

  • Quacky Feet
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

  • Quacky Tongues
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

  • Treato Jar
    Regular price
    from $6.50
    Sale price
    from $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

  • Yeti Chews (S/M/L/XL)
    Regular price
    from $5.49
    Sale price
    from $5.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out